kısa yollar Giriş
icon
icon
Bedava sohbet

Tamamen bedava sohbet hizmeti veren sitemizde canlı canlı sohbet etmeye nedersiniz? Gerçi sohbet etmenin ölüsü, canlısı olmaz diyoruz ve yazılı sohbetlerimizde genel olarak canlı sohbetler ederiz. Önemli olan karşınızdaki kişilerle hoş uyumlar saylayarak, karşılıklı anlayış içerisinde muhabbetlerin keyfini çıkarmaktır. Muhabbet etmek için insanın illaki birbirini görmesine ya da sesini duymasına ihtiyacı yok. İnsan yazarken de normal olarak kafasındaki düşüncelerini yansıtarak kendisini ifade edebilmektedir. Önemli olan kişinin kendisini ifade etme yeteneğinin olması.

İnternet dünyasındaki sitelere bir göz atacak olur isek bugün yüzlerce insanın her gün sohbet odaları içerisinde karşılıklı iletişimler kurarak her sorunlarını paylaşmayı başarmaktalar. Anlatması gerektiğini anlata bilmek birazda konuşma yeteneğine sahip olmak, ilk etapta önemli olan şeylerdir. Bazı kişilerde de gördüğümüz gibi chat siteleri içerisinde insanlar sadece konuşmak için konuşmaktalar. Şımarık tavırlar, düşüncesiz sarf edilen sözler, karşılarındaki insanları anlamadan dinlemeden ön yargı ile yaklaşmak ve sonuç olarak bu tarz insanlar iletişim kuracak kişileri bulmakta zorlanmaktadırlar.

Bedava sohbet odaları olarak genel olarak sanal ortamlardaki ziyaretçilerimizden söz edecek olur isek, dünyanın her yerinden ya da çeşitli yabancı ülkelerden ve Türkiye’nin tamamından beyler bayanlar, her yaştan, her konumdan, evli bekar, olgun genç, işçi örgenci, ev hanımı emekli, insanların içerisinde bulundukları yaş ve konum kimse için önem taşımadan aramızda bulunabilirler. Sohbet platformu içerisinde önem verdiğimiz tek mesele, iletişimlerin, seviyeli, saygılı ve konuşmalardaki üslup olmasıdır.

Akıl yaşta değil başta demişler.. Bazı gençler var olgun yaştaki kişilerden daha olgunca sohbet eden, güzel tatlı bir dille saygılı olarak kendilerini ifade etmeyi başara biliyorlar. Buda gösteriyor ki genç yaşta kişinin kendisini her konuda yetiştirerek saygın bir hale gelebilmekteler.

Bazende hepimiz rastlamaktayız reel veya sanal yaşı ilerlemiş olgunlaşmış insanların konuşma tarzları cahilce saygısız ve seviyesiz.. Bu tür kişilerde yaşlarına rağmen kendilerini geliştirmemiş karakterleri oturmamış kişiler olup, karşılarındaki insanlar içinde sergiledikleri tavırları ile itici gelmektedirler. Yani yaş ne olur ise olsun kişideki karakter ve konuşma yeteneğidir. Bulunduğumuz ortam neresi olur ise olsun öncelikle saygı, hoş görü, insanlara karşı medeni bir şekilde yaklaşımdır.. Tüm özeliklerin bulunduğu kişi daima kazanan olur.

İşte bu yüzden chat platformumuz içerisinde arkadaş ya da dost kazanmak istiyorsanız tamamen edepli bir şekilde muhabbet ederek kendinizi asla ve asla yalan dolanla tanıtmak değil de tamamen olduğunuz gibi tanıtmanız gerekmektedir. Hepinize hayırlı günler diliyor ve makalemi burada sonlandırıyorum.

Yazı admin Tarafından 12.01.2019 Tarih, Saat 11:01 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet | Türkiye Sohbet | Mobil Sohbet | Sohbet Siteleri | Mobil Sohbet | Forum Sitesi |