kısa yollar Giriş
icon
icon
Chat siteleri

Ülkemizde bir cok chat siteleri bulunmaktadir. Bu chat siteleri icerisinde favori olan bir kac site harici digerleri bir kac kullanicisi olan kücük yerlerden olusmaktadir. Bizim sitemizde bu kücük capli sitelerden birisidir.

Biz burayi actigimizda hic bir zaman aman büyüyelim, aman bu isten para kazanalim diye bir düsünce icerisinde olmadik. Yillardir beraber oldugumuz arkadaslarla ayni ortamda olalim keyfi olarak takilalim dedik ve öylede devam ediyoruz. Elbetteki bizimde bir amacimiz var ama dedigimiz gibi asil amac büyüyüp kimsenin kimseyi tanimadigi bir ortam olusturmak degil. Bu isi ticarete dökmekde degil. Sadece istiyoruz ki bizim gibi buraya sanal gözle bakmayan kisilerin bir arada olmasi dostluk kardeslik ve güvenin ön planda oldugu bir yer olmasi ugrasindayiz.

Sohbet siteleri ilk etapta msn, daha sonra facebook, twitter ve instagramin acilmasi ile artik tamamen bitmis gibi görünsede hala daha bu platformda bulunan binlerce insan bulunmaktadir. Kolay kolay bitmez bitemez buralar. Cünkü yillardir bu isin icinde olan irc yi artik aliskanlik olan gören hayatinda olmazsa olmazi olan bir cok arkadasimiz var. Yeni nesildende bir cok kisi alisip chat sohbet bagimlisi oluyorda zaten.

Artik cebinde 50 lira parasi olan gidip sunucu aciyor. Iste bizim gibi eski kullanicilari en cok yaralayanda bu. Yani bir cok sunucunun olmasi. Eskiden böyle degildi. Belli basli sunucular vardi ve cok güzel sohbetler olusuyordu. Artik kullanici var olan yüzlerce yere dagildi ve bu yüzden irc öldü gözüyle bakiliyor. IRCyi öldürmeye kimsenin gücü filan yetmez ki bunu herkezde cok cok iyi biliyor zaten. O yüzden keyfe keder acilmis olan domainlerin sahiplerinin bu isi biraz daha iyi ögrenipte yapmasini diliyoruz.

Can sikintisindan biseyler yaziyorum ben böyle arada, ne dedigimi kendimde bilmesemde biseyler cikiyor iste oraya 🙂 Sakin haa chat siteleri gecmisini öldürmeyelim gerci deminde dedigim gibi bunu istese de kimse basaramaz.

Yazı admin Tarafından 28.01.2019 Tarih, Saat 12:32 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet | Türkiye Sohbet | Mobil Sohbet | Sohbet Siteleri | Mobil Sohbet |