kısa yollar Giriş
icon
icon
Mobil chat

Cep telefonları ile rahatlıkla platformumuza girebileceğiniz mobil chat özelliği sistemlerimize yüklenmiştir. Artık istediğiniz her an, nerede olursanız olun android işlemcili tüm cep telefonları ile aramıza katılarak keyifli sohbetlerimize ortak olacaksınız.

Sohbet adı altında bir çok başarılı işe imza atan Alem-Sohbet.Com ekibi tamamen siz değerli kullanıcıları için mobil chat özelliği ile karşınızda. Bir çok kullanıcı arkadaşımız bu sistemi bekliyor ve cep telefonları ile aramıza katılmak istiyordu. Çünkü bilgisayar her zaman herkesin elinin altında olmayabiliyor. Ama telefonlar ise her an yanımızda ve yaşamımızın bir parçası olduğundan dolayı kişiler ne zaman isterlerse sohbet odaları içerisine girebilecekler.

Mobil sohbet özelliği mirc ve web girişlerinden farksız olup ircd içerisinde yetkili ya da normal kullanıcı olarak bulunan kişiler her ne yapmak istiyorsa bu sistem girişlerinde de yapabilecekler. Tıpkı mirc ya da web girişlerinde olduğu gibi kolaylıkla op ya da voice verebilecek, chat yaparken de herhangi bir zorluk çekmeyeceksiniz. Tamamen sistem aktif olduğu için bence bir an önce deneyin. Çünkü gerçekten bu özellik çok büyük rahatlık ve asla pişman olmayacak, aksine artik hep mobil olarak sunucumuza giriş yapacaksınız.

Daima sizler için en iyisi ve en güzelini yapmak isteyen Alem sohbet platformu yetkilileri olarak bizler bununla da kalmayarak radyo dinleyicileri ve dj arkadaşlarımız için harika bir özellik ile de çok yakında karşınızda olacağız. Projemiz daha tam olarak bitmediği için bunu buradan sizlere söylemiyorum, ileri ki günler için sürpriz olsun istiyorum 🙂 Çok yakında yepyeni proje ile görüşmek üzere esen kalın.

Yazı admin Tarafından 16.01.2019 Tarih, Saat 5:07 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet | Türkiye Sohbet | Mobil Sohbet | Sohbet Siteleri | Mobil Sohbet |