kısa yollar Giriş
icon
icon
Mobil sohbet

Mobil sohbet ile artık android işlemcili cep telefonlarınız sayesinde dilediğiniz ve arzu ettiğiniz her yerden IRCD platformlarına girebileceksiniz. Canınızın sıkıldığı her yerden istediğiniz gibi rahatlıkla giriş yaparak sohbet edebileceğiniz bu özellik artık sitemizde mevcuttur.

Daima siz değerli kullanıcılarımızın rahatlıkla aramıza katılabilmesi için çaba serf etmekte olup yenilikçi ve en güncel özellikler ile karşınızda oluyoruz. Bizler siz değerli kullanıcılarımız için, sohbet odaları içerisinde rahatlıkla bulunun diye, her şartta ve her koşulda en iyisi ile karşınızda olmak istiyoruz. Çünkü bizim buralara gelmemizdeki en büyük etken sizsiniz. Yıllardır sizlerin sayesinde, sizlerin destekleri ile ayakta kalarak ismimizi duyurduk. Şimdilerde ise tamamen tüm Türkiye tarafında bilinmekteyiz.

Ama her ne olursa olsun sitemizi herkes nasıl olsa biliyor.. Öyle ya da böyle kullanıcı geliyor demeden bu platform için yeni bir şeyler üretmeye ve sizlerinde olumlu olarak gördüğü her programı sistemimize yüklüyoruz. Bu sayede sizlerde rahatlıkla chat yaparak bizlerden vazgeçemiyorsunuz.

Mobil sohbet özelliği bir çok sunucuda olmamasına nazaran alem sohbet platformu olarak çıktığı ilk günlerde appletini alarak sitemize kurum yaptık. Çünkü her zaman elinizin altında bilgisayar olamıyor. Aklınız site içerisinde kalıyor ya da canınız çok sıkıldığı için kanala girmek istiyor ama giremiyorsunuz. İşte bu devrede her an elinizin altındaki cep telefonlarınız ile site adresimizi yazdıktan sonra direk olarak kanala girerek muhabbet etmeye başlayabilirsiniz.

Bu güzel düşünce kimin aklına geldiyse, bu sistemi kim kurup kimlerin emeği geçti ise hepsine yıllardır bu platformda olan biri olarak sonsuz teşekkür ediyorum. Çünkü ben dahil bir çok irc sevdalısı artık istediği yerden çok kolay bir şekilde mobil chat yaparak keyifli saatler geçirebilecek.

Yazı admin Tarafından 14.01.2019 Tarih, Saat 5:18 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet | Türkiye Sohbet | Mobil Sohbet | Sohbet Siteleri | Mobil Sohbet |