kısa yollar Giriş
icon
icon
Teylo Sohbet

Merhaba arkadaşlar.. Teylo sohbet jiyan nickli bir arkadaşımızın kurmuş olup çok iyi yerlere getirdiği bir sunucuydu. Sonrasında jiyan burayı sattı ve kendisine yeni bir sunucu açtı. Ama irc kullanıcıları halen var olmakta olan teylo ve burada edilen sohbetleri çok çok iyi bilmektedir. Bu platformda inanın her dilden kullanıcı rahat rahat sohbet edebilir. Çünkü teylo asla sizlere özgürlük kısıtlaması yapmaz.

Teylo sohbet kaliteli ve seviyeli olup dostlarımıza, chat sever arkadaşlarımıza 7/24 ve gece gündüz demeden muhabbet edebilme imkanları ile hizmet vermekte olup, hizmetlerimiz bizler var oldukça tüm hızıyla devam edecektir. Sanal muhabbet etmeyi seven kişileri bir arada tutan tutkunun tek adresi olan sunucumuz kendi alanında ve google arama motoru içerisindeki bir çok kelimede en hit ve en iyi konudadır.

1999 yılından beri sohbet odaları içerisinde bulunan site sahibi olarak, sunucu içerisine dünyanın her yerinden katılabilmeniz, yepyeni dostluklar edinebilmeniz için harikulade bir ortamı sizler için hazırlamaya çalıştım. Bir aşk için, bir arkadaşlık için ve en önemlisi bir dostluk için el eleyiz. Sizlerde ailemizden olmak için sadece bir nick belirleyerek hiçbir üyelik kaydı yapmadan tamamen ücretsiz bir şekilde kayıtsız şartsız aramızda olabileceksiniz.

Teylo sohbet olarak bilinen sitemiz insanların dönem dönem web siteleri aracılığıyla bağlantı kurdukları ve yeni arkadaşlıklar edinme amacıyla muhabbetler ettiği bir platformdur. Aynı zaman da alternatif bir iletişim aracı olarak da kullanılır. Ve geçmişten günümüze hala popülerliğini korumaktadır.

İnsanlar artık kendisini huzurlu hissedebileceği bir ortamda bulunmak, bulunduğu ortam çerçevesinde hayatına yeni bilgiler ve deneyimler katmak istiyor. Sohbet siteleri vasıtsıyla bu platformlara giriş yaparak herkes gibi onlar da muhabbet etmek ve yepyeni kişilerle tanışmak istiyorlar.

Kişiler sosyal medyadan korkar oldu 

Sosyal medyada da yaşanan sorunlardan dolayı artık Facebook, Twitter, İnstagram gibi sosyal medya paylaşım ağlarına girmeye korkan insanlar daha çok konuşabilecekleri anlık tanışma sağlayabilecekleri platformları tercih ediyorlar. Eğer siz de bu insanlardan sadece bir tanesi iseniz o halde yapmanız gereken çok basit. Hemen sitemizde kendinize bir nick bulmak ve alem sohbet ile kaliteli saatler geçirmek. Sonrası zaten kendiliğinden oluverir 🙂

Bu yüzden akışına bıraktığınız bir sohbet dahilinde tanışıklıklar kurmanız sizin için her zaman en iyisidir diyebiliriz. Sitemiz de size akışına bıraktığınız bir konuşma kapsamında yeni arkadaşlıklar edinme fırsatını sunuyor. İstediğiniz kişi ile konuşma, istediğiniz kişi ile arkadaşlık kurma ya da güvenmediğiniz kişilerle muhabbet etmeme seçeneğini sadece siz belirliyorsunuz. Durum böyle olunca da güvenilir arkadaşları buluyorsunuz.

Artık gelişen teknolojiye uyum sağlayın ve cep telefonları ile de aramıza katılabileceğiniz mobil sohbet özelliğimiz ile harika zamanlar geçirin. Herkes gibi basit bir sosyal medya sitesinde ne olduğunu bilmediğiniz kişilerle konuşmak yerine herkesin bildiği kişilerle konuşun. Böylece gizli olması gereken bilgilerinizi açık etmeden ve aynı zamanda da güvendiğiniz kişilere söyleme imkanını elde edin.

Sohbet chat ailesi olarak geçmişten günümüze popülerliğini, bugün yine kullanıcılarına borçlu olduğunu bilerek ve onların varlığı ile var olduğu bilinci ile hareket etmekteyiz. Gelen yorumlara ve sorulara istinaden şunu da belirtmek isteriz ki sunucumuz sizlere sunduğu bu hizmetlerden hiç bir şekilde ücret talep edilmez. Ve tamamen ücretsiz olarak bu imkanları sağlar. Dilerseniz soru ve cevap kısmımızdan bu gibi sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Yazı admin Tarafından 10.01.2019 Tarih, Saat 5:43 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
Yorum Yap

“Teylo Sohbet” için bir cevap

  1. Samet dedi ki:

    Jiyan samimi arkadasimdir. Teylo sohbet ise vazgecilmezdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet | Türkiye Sohbet | Mobil Sohbet | Sohbet Siteleri | Mobil Sohbet | Forum Sitesi |